Unikátní masáž baňkováním III. (UMB)

UMB kterou ve fy Masáže Kroměříž používáme, ovlivňuje autonomní nervový systém, stimuluje samoléčebné procesy v lidském těle, výrazně zvyšuje celkovou odolnost proti infekcím, fyzickým a psychickým stresům, povzbuzuje krevní oběh, dýchání a všechny funkce vnitřních orgánů.

Obecně lze konstatovat že UMB posiluje imunitní systém, snižuje a úplně eliminuje alergické projevy, podporuje cévní systém (tepny, žily, lymfatické uzliny), snižuje vysoký krevní tlak a zklidňuje rychlé tepové frekvence. Zlepšuje hypoxii u osob s nízkým krevním tlakem, což má pozitivní vliv na vegetativní nerovnováhu. Upravuje poruchy štítné žlázy (snížení u hyperfunkce, zvýšení u hypofunkce). Upravuje metabolické poruchy. Léčí bolesti hlavy. Podporuje léčbu nervozity, deprese, únavy a nespavosti.

Konstrukce baněk používaných při UMB je unikátní, a je navržena učitelem této metody.

Pravidelným opakováním UMB dochází k dlouhodobému až trvalému zlepšení zdraví.

 

Komentáře jsou uzavřeny

PŘEDNÁŠKA_3Děkuji všem lékařům, zdravotníkům a laické veřejnosti za účast na 3. přednášce I. cyklu přednášek týkajících se problematiky fyzioterapie s praktickou ukázkou. Velké díky patří za odborné a inspirativní dotazy. Dotazy jsou pro nás inspirací a vedou nás k zamyšlení a lepšímu pochopení člověka, který hledá řešení svých  potíží. V pořadí II. cyklus bude víceméně teoretického charakteru se zaměřením na nejnovější poznatky v medicíně a přidružených interdisciplinárních vztazích.

Ivo Škrabal - masáže v Kroměříži

Archiv