„Už nemám žádné nemoci“

Jak preventivní terapie může ušetřit finance
Náš klient nám nedávno sdělil, že od té doby, co navštěvuje naše terapie, necítí, že by byl nemocný. Přestože se cítí zdravě, ví, že pravidelná prevence je nejlepší cesta k udržení zdraví. Co nás však překvapilo, bylo jeho tvrzení, že preventivní terapie může být také způsobem, jak ušetřit finance.
Když jsme se klienta zeptali, jak to myslí, odpověděl nám: „Když si preventivně udržujete zdraví, nemusíte tolik marodit a máte více sil k vydělání peněz.“ Tato slova nás nadchla a připomněla nám Švýcarsko, kde je prevence zdraví na prvním místě.
Je to logické, když se zamyslíte. Když jste zdraví, méně času trávíte v nemocenské a více času můžete věnovat své práci, což může vést k většímu příjmu. Navíc se budete cítit energičtější a plnější vitality, což může mít pozitivní dopad na vaše psychické zdraví a vztahy.
Prevence zdraví by neměla být pouze o zachování zdraví a prevenci nemocí, ale také o tom, jak může mít pozitivní dopad na vaše finanční zabezpečení. Pokud si chcete udržet zdraví a zároveň ušetřit peníze, zvažte preventivní terapie jako součást svého zdravotního režimu.
Přejeme všem našim klientům mnoho zdraví a síly!

Masáže Kroměříž